Охолоджувальна рідина GM Dex-Cool Longlife 1 л
GM Dex-Cool Longlife 1L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GM 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GM.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити GM Dex-Cool Longlife 1 л
Усі ціни 11 →Антифриз General Motors LongLife -80C (1л.) 1940663 | 204 грн. |
Антифриз-концентрат GM DEX-COOL LONGLIFE G12, червоний, 1л 93170402 | 201 грн. |
Охолоджувальна рідина GM Dex-Cool Longlife 1л 93170402 | 195 грн. |
GENERAL MOTORS 93170402 | 216 грн. |
Антифриз GM для системи охолодження 1 л концентрат ориг.№ 1940663 | 297 грн. |
ще 6 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →