Корм для собак Hills PD Metabolic Mobility Mini j/d 2 кг
Відео 1Фото 2 | Товар застарів 655 грн. Тип: сухий корм; Вага упаковки (кг): 2; Вік: Вік: від 12 місяців; молоді; дорослі; літні; Розмір собаки: малі; середні; великі; гігантські; Загальне призначення: повсякденний; лікувальний; в списокмої списки |
Закрити
Шапка
Рекомендуємо товари в наявностіКорм для собак Hills →
від 586 грн.
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, в составе: тапіока, м'ясо качки, протеїни, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 525 грн.
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, лікувальний, комплекс антиоксидантів, в составе: протеїни, злаки, тапіока, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 645 грн.
сухий корм, 2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, лікувальний, для нирок, в составе: рис, злаки, протеїни, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 530 грн.
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для печінки, в составе: рис, злаки, м'ясо тварин, протеїни, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 680 грн.
сухий корм, 2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для вибагливих, в составе: рис, злаки, тваринні білки і жири, риб'ячий жир, рослинна клітковина, клас: суперпреміум
від 616 грн.
сухий корм, 2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, лікувальний, для вибагливих, в составе: рис, злаки, м'ясо тварин і птиці, яйця, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 492 грн.
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, лікувальний, для вибагливих, в составе: рис, злаки, м'ясо тварин і птиці, яйця, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 764 грн.
сухий корм, 2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: рис, протеїни, печінку птиці, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
Hills PD Metabolic Mobility Mini j/d 2 kg |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hills 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hills.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Серія Hills Prescription Diet
від 3 320 грн.
сухий корм, 8 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: лікувальний, для нирок, в составе: зернові, м'ясо та м'ясні продукти (курка 14%), олії, жири, суперпреміум
від 918 грн.
сухий корм, 2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: лікувальний, для нирок, в составе: борошно з птиці, олія, білок, жир, кукурудза, клас: суперпреміум
від 868 грн.
сухий корм, 1.5 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, від ожиріння, в составе: злаки, м'ясо птиці, протеїни, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 2 107 грн.
сухий корм, 5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, літні, призначення: повсякденний, лікувальний, для нирок, для серця, для печінки, в составе: рис, яйця, протеїни, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 1 612 грн.
сухий корм, 3 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, від ожиріння, в составе: злаки, протеїни, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 892 грн.
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, середні, великі, вік: від 12 місяців, дорослі, літні, призначення: дієтичний, лікувальний, від ожиріння, для імунної системи, комплекс антиоксидантів, в составе: курка, клас: суперпреміум
від 61 грн.
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 12 шт, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: дієтичний, лікувальний, для нирок, в составе: курка, суперпреміум
від 761 грн.
сухий корм, 1 кг, порода: малі, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: лікувальний, для шкіри та шерсті, для нирок, в составе: зернові, олії, жири, яйця та їх похідні, м'ясо та м'ясні продукти, клас: суперпреміум
від 1 680 грн.
сухий корм, 3 кг, вік: кошенятам, молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, в составе: м'ясо птиці, злаки, рис, овочі, протеїни, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 1 121 грн.
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, в составе: рис, злаки, м'ясо курки, протеїни, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 1 055 грн.
сухий корм, 1.5 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, літнім, призначення: лікувальний, для нирок, в составе: курка, суперпреміум
від 980 грн.
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: лікувальний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: борошно курки, злаки, куряча і свиняча печінка, жири, олія, клас: суперпреміум
від 1 573 грн.
сухий корм, 3 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, від ожиріння, в составе: злаки, м'ясо птиці, протеїни, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 1 059 грн.
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, літні, призначення: лікувальний, для нирок, в составе: кукурудза, рис, яйця, тваринний жир, гороховий білок, пшениця, клас: суперпреміум
від 1 440 грн.
сухий корм, 3 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: лікувальний, для нирок, в составе: зернові, м'ясо та м'ясні продукти (курка 14%), олії, жири, суперпреміум
від 5 336 грн.
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, в составе: рис, злаки, м'ясо курки, протеїни, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 1 856 грн.
сухий корм, 3 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: дієтичний, лікувальний, від ожиріння, в составе: м'ясо птиці, злаки, рис, овочі, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 5 684 грн.
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: лікувальний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: борошно курки, злаки, куряча і свиняча печінка, жири, олія, клас: суперпреміум
від 1 097 грн.
сухий корм, 1.5 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, літнім, призначення: лікувальний, для нирок, в составе: тунець, суперпреміум
від 2 143 грн.
сухий корм, 3 кг, порода: малі, середні, вік: від 12 місяців, дорослі, літні, призначення: дієтичний, в составе: злаки, м'ясо курки, олії, жири, фрукти, насіння, мінерали, овочі, клас: суперпреміум
Відеоогляди
Модификації Hills PD Metabolic Mobility Mini j/d
Ціни на Hills PD Metabolic Mobility Mini j/d |
---|---|---|---|---|
Hills PD Metabolic Mobility Mini j/d 1.5 кг | від 1 040 грн. | 1 пропозиція | ||
Hills PD Metabolic Mobility Mini j/d 12 кг | від 4 190 грн. | 5 пропозицій |