Корм для кішок Hills PD j/d 1.5 kg
Закрити
Шапка
Hills PD j/d 1.5 kg 1.5 кг3 кг |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hills 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hills.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hills PD j/d 1.5 kg
Усі ціни 6 →Корм Hill's Prescription Diet Feline J/D сухий для лікування захворювань сПовнораціонний дієтичний корм, що покращує метаболізм суглобів при остеоартриті та підтримує роботу серця при хронічній серце... щевій недостатності у дорослих котів. Допомагає зберігати суглобові хрящі та є відмінною профілактикою артритів. Показання: Підтримання здоров'я суглобів Остеоартрит Підтримання здоров'я серця Протипоказання: Годування кошенят Годування кішок у період вагітності або лактації Чому варто придбати? Клінічно доведено, що раціон повертає котам рухливість всього за 28 днів Містить молюски та ракоподібні, які збагачують раціон важливими для здоров'я суглобів речовинами (жирними кислотами Омега-3, глюкозаміном та хондроїтин сульфатом) Допомагає підтримувати м'язову масу тіла, завдяки збалансованому складу та вмісту L-карнітину Має високий рівень ДГК (докозагексаєно Zooprostore.com.uaМенше року (Ірпінь) Гарантія: 1119 Поскаржитись | 1 085 грн. |
Сухий корм для кішок Hill's Prescription Diet Feline j/d Mobility зниження | 1 015 грн. | Продавець: RichPets |
Лікувальний корм для котів при захворюваннях суглобів Hill's Prescription | 1 119 грн. | Продавець: BZR-ZOO |
Сухий корм Hill's Prescription Diet j/d Mobility для кішок, зниження болю | 955 грн. | Продавець: Мугівара |
Лікувальний корм Hill's PD Feline J/D 1,5 кг (605857) | 951 грн. | Продавець: ЕКСПЕРТПЕТ |
Сухий лікувальний корм для зниження болю та уповільнення розвитку артритів | 1 020 грн. | Продавець: Stecker Handel... |
Серія Hills Prescription Diet
від 3 320 грн.
сухий корм, 8 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: лікувальний, для нирок, в составе: зернові, м'ясо та м'ясні продукти (курка 14%), олії, жири, суперпреміум
від 918 грн.
сухий корм, 2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: лікувальний, для нирок, в составе: борошно з птиці, олія, білок, жир, кукурудза, клас: суперпреміум
від 868 грн.
сухий корм, 1.5 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, від ожиріння, в составе: злаки, м'ясо птиці, протеїни, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 1 121 грн.
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, в составе: рис, злаки, м'ясо курки, протеїни, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 1 680 грн.
сухий корм, 3 кг, вік: кошенятам, молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, в составе: м'ясо птиці, злаки, рис, овочі, протеїни, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 980 грн.
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: лікувальний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: борошно курки, злаки, куряча і свиняча печінка, жири, олія, клас: суперпреміум
від 1 055 грн.
сухий корм, 1.5 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, літнім, призначення: лікувальний, для нирок, в составе: курка, суперпреміум
від 1 059 грн.
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, літні, призначення: лікувальний, для нирок, в составе: кукурудза, рис, яйця, тваринний жир, гороховий білок, пшениця, клас: суперпреміум
від 1 573 грн.
сухий корм, 3 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, від ожиріння, в составе: злаки, м'ясо птиці, протеїни, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 5 336 грн.
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, в составе: рис, злаки, м'ясо курки, протеїни, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 1 440 грн.
сухий корм, 3 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: лікувальний, для нирок, в составе: зернові, м'ясо та м'ясні продукти (курка 14%), олії, жири, суперпреміум
від 5 684 грн.
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: лікувальний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: борошно курки, злаки, куряча і свиняча печінка, жири, олія, клас: суперпреміум
від 1 856 грн.
сухий корм, 3 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: дієтичний, лікувальний, від ожиріння, в составе: м'ясо птиці, злаки, рис, овочі, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 2 143 грн.
сухий корм, 3 кг, порода: малі, середні, вік: від 12 місяців, дорослі, літні, призначення: дієтичний, в составе: злаки, м'ясо курки, олії, жири, фрукти, насіння, мінерали, овочі, клас: суперпреміум
від 1 097 грн.
сухий корм, 1.5 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, літнім, призначення: лікувальний, для нирок, в составе: тунець, суперпреміум
від 1 018 грн.
сухий корм, 2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для печінки, в составе: злаки, яйця, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 951 грн.
сухий корм, 1.5 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, лікувальний, для суглобів, в составе: злаки, м'ясо птиці, рис, овочі, протеїни, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 847 грн.
сухий корм, 1 кг, порода: малі, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: м'ясо, тваринні та рослинні похідні, олії, жири, фрукти, клас: суперпреміум
від 1 880 грн.
сухий корм, 3 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, літнім, призначення: лікувальний, для нирок, в составе: тунець, суперпреміум
від 1 122 грн.
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, літні, призначення: дієтичний, від ожиріння, в составе: злаки, м'ясо птиці, овочі, протеїни, фрукти, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
Модификації Hills PD j/d
Ціни на Hills PD j/d |
---|---|---|---|---|
Hills PD j/d 1.5 kg | від 951 грн. | 7 пропозицій | ||
Hills PD j/d 3 kg | від 1 933 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 961 грн.
сухий корм, 1.5 кг, вік: кошенятам, молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, в составе: м'ясо птиці, злаки, рис, овочі, протеїни, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 949 грн.
сухий корм, 1.5 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, лікувальний, для нирок, в составе: м'ясо птиці, рис, яйця, протеїни, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 925 грн.
сухий корм, 1.5 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, від ожиріння, в составе: злаки, протеїни, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 1 007 грн.
сухий корм, 2 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, в составе: м'ясо птиці, рис, протеїни, яйця, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
сухий корм, 1.5 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, від ожиріння, в составе: злаки, м'ясо птиці, протеїни, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 850 грн.
сухий корм, 1.5 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: рис, білок качки, м'ясо птиці, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 830 грн.
сухий корм, 1.5 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, лікувальний, для нирок, в составе: рис, м'ясо курки та індички, злаки, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 800 грн.
сухий корм, 1.5 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, від ожиріння, в составе: м'ясо птиці, злаки, рис, протеїни, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 978 грн.
сухий корм, 10 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: стерилізованим, турбота про зуби, для нирок, в составе: злаки, м'ясо, риба, субпродукти, овочі, білок, жири та олії, економ
від 1 638 грн.
сухий корм, 10 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: стерилізованим, в составе: лосось, курка, кукурудза, рис, преміум
від 690 грн.
сухий корм, 2 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: качка, овочі, лосось, курка, протеїни, фрукти, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 2 198 грн.
сухий корм, 7 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: гіпоалергенний, в составе: качка, курка, суперпреміум