Корм для собак Hills PD Canine l/d 2 кг
Фото 6 | 1 018 грн. Купити! Корм Hill's Prescription Diet L/D сухий для собак із захворюваннями печінкZooprostore.com.uaМенше року (Ірпінь) Гарантія: 1049 Поскаржитись в списокмої списки |
Hills PD Canine l/d 2 kg 2 кг10 кг |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hills 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hills.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Серія Hills Prescription Diet
від 3 320 грн.
сухий корм, 8 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: лікувальний, для нирок, в составе: зернові, м'ясо та м'ясні продукти (курка 14%), олії, жири, суперпреміум
від 918 грн.
сухий корм, 2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: лікувальний, для нирок, в составе: борошно з птиці, олія, білок, жир, кукурудза, клас: суперпреміум
від 1 666 грн.
сухий корм, 3 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, від ожиріння, в составе: злаки, м'ясо птиці, протеїни, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 1 122 грн.
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, літні, призначення: дієтичний, від ожиріння, в составе: злаки, м'ясо птиці, овочі, протеїни, фрукти, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 1 440 грн.
сухий корм, 3 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: лікувальний, для нирок, в составе: зернові, м'ясо та м'ясні продукти (курка 14%), олії, жири, суперпреміум
від 4 500 грн.
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: лікувальний, для нирок, в составе: борошно з птиці, олія, білок, жир, кукурудза, клас: суперпреміум
від 310 грн.
сухий корм, 0.4 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, лікувальний, для нирок, в составе: рис, м'ясо курки та індички, злаки, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 1 427 грн.
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: дієтичний, лікувальний, при ракових захворюваннях, в составе: курка, пшениця, клейковина, жир, куряча печінка, соєве борошно, рис, клас: суперпреміум
від 1 856 грн.
сухий корм, 3 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: дієтичний, лікувальний, від ожиріння, в составе: м'ясо птиці, злаки, рис, овочі, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 5 096 грн.
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, літні, призначення: дієтичний, від ожиріння, в составе: злаки, м'ясо птиці, овочі, протеїни, фрукти, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 1 097 грн.
сухий корм, 1.5 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, літнім, призначення: лікувальний, для нирок, в составе: тунець, суперпреміум
від 2 147 грн.
сухий корм, 3 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, літні, призначення: дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, для нирок, в составе: кукурудзяний крохмаль, гідролізат курячої печінки, олія, целюлоза, клас: суперпреміум
від 830 грн.
сухий корм, 1.5 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, лікувальний, для нирок, в составе: рис, м'ясо курки та індички, злаки, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 1 519 грн.
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, лікувальний, від ожиріння, для нирок, в составе: м'ясо курки, злаки, протеїни, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 951 грн.
сухий корм, 1.5 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, лікувальний, для суглобів, в составе: злаки, м'ясо птиці, рис, овочі, протеїни, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 813 грн.
сухий корм, 1 кг, порода: малі, середні, вік: від 12 місяців, дорослі, літні, призначення: дієтичний, лікувальний, в составе: борошно курки, гідролізат білка, злаки, пудра імбирна, клас: суперпреміум
від 1 880 грн.
сухий корм, 3 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, літнім, призначення: лікувальний, для нирок, в составе: тунець, суперпреміум
від 4 194 грн.
сухий корм, 10 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, лікувальний, від ожиріння, для нирок, в составе: м'ясо курки, злаки, протеїни, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 979 грн.
сухий корм, 1.5 кг, вік: кошенятам, молоді, дорослі, літнім, призначення: лікувальний, в составе: злаки, м'ясо птиці, яйця, рис, овочі, протеїни, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 3 799 грн.
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, вік: від 12 місяців, дорослі, літні, призначення: дієтичний, лікувальний, в составе: борошно курки, гідролізат білка, злаки, пудра імбирна, клас: суперпреміум
Ключові переваги:
- Високо перетравлювані протеїни, жири і вуглеводи;
- Допомагає обмежити токсичні продукти обміну нутрієнтів;
- Допомагає знизити навантаження на печінку.
Модификації Hills PD Canine l/d
Ціни на Hills PD Canine l/d |
---|---|---|---|---|
Hills PD Canine l/d 2 кг | від 1 018 грн. | 1 пропозиція | ||
Hills PD Canine l/d 10 кг | від 4 212 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 744 грн.
сухий корм, 3 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, для печінки, комплекс антиоксидантів, в составе: м'ясо лосося, картопля, рис, протеїни, фрукти, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 1 150 грн.
сухий корм, 2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для печінки, в составе: рис, злаки, м'ясо тварин, протеїни, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 783 грн.
сухий корм, 3 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, гіпоалергенний, для імунної системи, для печінки, для суглобів, в составе: м’ясо качки, рис, фрукти, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 873 грн.
сухий корм, 3 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для суглобів, в составе: рис, м’ясо ягняти, злаки, протеїни, овочі, яйця, клас: суперпреміум
від 1 040 грн.
сухий корм, 2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: рис, м’ясо лосося, протеїни, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 800 грн.
сухий корм, 2.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для імунної системи, для суглобів, в составе: кролик, злаки, жири, овочі, білок, трави, клас: суперпреміум
від 1 059 грн.
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, комплекс антиоксидантів, в составе: злаки, яйця, м'ясо курки та індички, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 950 грн.
сухий корм, 2.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, від ожиріння, для суглобів, в составе: риба (10% лосось), бурякова пульпа, білок і жир риби, злаки, клас: суперпреміум
від 788 грн.
сухий корм, 2.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, для суглобів, в составе: рис 58%, лосось, тунець, олія, жир, бурякова пульпа, клас: суперпреміум
від 1 006 грн.
сухий корм, 3 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: комаха, біла риба, горошок, м'якоть яблука, гороховий білок, олія, клас: суперпреміум
від 846 грн.
сухий корм, 3 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, від ожиріння, для імунної системи, в составе: сушений кролик 36%, рис 35%, фрукти, курячий і риб'ячий жир, трави, клас: суперпреміум
від 1 121 грн.
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, в составе: рис, злаки, м'ясо курки, протеїни, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум