Холодильник Hitachi R-B410PUC6 PWH білий
Фото 11 |
Hitachi R-B410PUC6 PWH білий |
|
Двокамерний холодильник з нижнім розташуванням морозильної камери, запропонований японської маркою Hitachi, виконаний в білому забарвленні і передбачає приховані дверні ручки. Модель належить до рішень середнього цінового рівня. Завдяки системі вентиляторів тут реалізовано як рівномірний динамічне охолодження, так і автоматичне розморожування Full No Frost. Також холодильник Hitachi R-B410PUC6 PWH отримав інверторний двигун, який підвищує загальну надійність приладу.
Він також позитивно впливає на економічність (клас енергоспоживання A+) і рівень шуму (до 42 дБ). Розрахована на 215 літрів холодильна камера розділена на 5 основних відділень, включаючи висувний ящик, призначений для овочів і фруктів. 115-літрова морозилка має три різних по місткості відсіку. Вона відрізняється скромну за сучасними мірками потужність заморожування — до 6 кг за добу. Зазначимо, що у продажу зустрічаються версії моделі в сріблястому кольорі і малюнку «під нержавійку».
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hitachi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hitachi.
Купити Hitachi R-B410PUC6 PWH білий
Холодильник Hitachi R-B410PUC6PWH | 22 599 грн. |
HITACHI R-B410PUC6PWH | 22 599 грн. |
Hitachi R-B410PUC6PWH | 22 599 грн. |
Модификації Hitachi R-B410PUC6 PWH
Ціни на Hitachi R-B410PUC6 PWH |
---|---|---|---|---|
Hitachi R-B410PUC6 PWH білий | від 22 599 грн. | 4 пропозиції | ||
Hitachi R-B410PUC6 BSL нержавіюча сталь | від 20 639 грн. | 5 пропозицій | ||
Hitachi R-B410PUC6 PSV сріблястий | від 22 599 грн. | 4 пропозиції | ||
Hitachi R-B410PUC6 BBK чорний | від 22 599 грн. | 4 пропозиції |