Холодильник Hitachi R-B410PUC6 BSL нержавіюча сталь
Фото 11 |
Hitachi R-B410PUC6 BSL нержавіюча сталь |
|
Лікнеп з технології No Frost: принцип дії, компоненти, плюси й мінусиЗ'ясовуємо, як працює технологія No Frost і чим відрізняється від інших систем охолодження
Чим відрізняється дешевий холодильник від дорогогоЗа рахунок чого просунутий холодильник коштує дорожче, ніж звичайний
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hitachi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hitachi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hitachi R-B410PUC6 BSL нержавіюча сталь
Холодильник Hitachi с нижн. мороз., 190x60х65, холод.отд.-215л, мороз.отд. | 21 547 грн. |
Холодильник Hitachi R-B410PUC6BSL | 22 599 грн. |
Холодильник Hitachi R-B410PUC6BSL | 20 639 грн. |
Hitachi R-B410PUC6BSL | 22 599 грн. |
Холодильник Hitachi R-B410PUC6BSL | 25 783 грн. |
Модификації Hitachi R-B410PUC6 BSL
Ціни на Hitachi R-B410PUC6 BSL |
---|---|---|---|---|
Hitachi R-B410PUC6 PWH білий | від 22 599 грн. | 4 пропозиції | ||
Hitachi R-B410PUC6 BSL нержавіюча сталь | від 20 639 грн. | 5 пропозицій | ||
Hitachi R-B410PUC6 PSV сріблястий | від 22 599 грн. | 4 пропозиції | ||
Hitachi R-B410PUC6 BBK чорний | від 22 599 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →