Холодильник Hitachi R-H330PUC7 BBK чорний
Hitachi R-H330PUC7 BBK чорний |
|
Лікнеп з технології No Frost: принцип дії, компоненти, плюси й мінусиЗ'ясовуємо, як працює технологія No Frost і чим відрізняється від інших систем охолодження
Чим відрізняється дешевий холодильник від дорогогоЗа рахунок чого просунутий холодильник коштує дорожче, ніж звичайний
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hitachi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hitachi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hitachi R-H330PUC7 BBK чорний
Холодильник Hitachi R-H330PUC7BBK | 21 999 грн. |
HITACHI R-H330PUC7BBK | 21 999 грн. |
Hitachi R-H330PUC7BBK | 21 999 грн. |
Модификації Hitachi R-H330PUC7 BBK
Ціни на Hitachi R-H330PUC7 BBK |
---|---|---|---|---|
Hitachi R-H330PUC7 PWH білий | від 21 999 грн. | 1 пропозиція | ||
Hitachi R-H330PUC7 BSL сріблястий | від 21 999 грн. | 1 пропозиція | ||
Hitachi R-H330PUC7 BBK чорний | від 21 999 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →