Холодильник Hitachi R-H330PUC7 BSL сріблястий
Hitachi R-H330PUC7 BSL сріблястий |
|
Інверторний компресор. Система авторозморозки Full No Frost. Генератор льоду. Зона свіжості в холодильній камері. Дезодоратор. LED-освітлення. Енергоспоживання класу А+.
Лікнеп з технології No Frost: принцип дії, компоненти, плюси й мінусиЗ'ясовуємо, як працює технологія No Frost і чим відрізняється від інших систем охолодження
Чим відрізняється дешевий холодильник від дорогогоЗа рахунок чого просунутий холодильник коштує дорожче, ніж звичайний
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hitachi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hitachi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Hitachi R-H330PUC7 BSL
Ціни на Hitachi R-H330PUC7 BSL |
---|---|---|---|---|
Hitachi R-H330PUC7 PWH білий | від 21 999 грн. | 1 пропозиція | ||
Hitachi R-H330PUC7 BSL сріблястий | від 21 999 грн. | 1 пропозиція | ||
Hitachi R-H330PUC7 BBK чорний | від 21 999 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →