USB-флешка Hoco UD6 Intelligent 4 ГБ (00070)
Фото 8 |
Hoco UD6 Intelligent 4Gb |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hoco 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hoco.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Hoco UD6 Intelligent
Ціни на Hoco UD6 Intelligent |
---|---|---|---|---|
Hoco UD6 Intelligent 16 ГБ | від 180 грн. | 12 пропозицій | ||
Hoco UD6 Intelligent 32 ГБ | від 211 грн. | 11 пропозицій | ||
Hoco UD6 Intelligent 64 ГБ | від 261 грн. | 8 пропозицій | ||
Hoco UD6 Intelligent 128 ГБ | від 416 грн. | 10 пропозицій |