USB-флешка Hoco UD6 Intelligent 64 ГБ (00117)
Фото 8 |
Hoco UD6 Intelligent 64Gb |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hoco 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hoco.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hoco UD6 Intelligent 64 ГБ
Усі ціни 8 →Флешка з розсувною конструкцією HOCO USB Intelligent U disk UD6 64GB, чорн | 391 грн. |
Флешка HOCO USB Intelligent U disk UD6 64GB, чорна | 394 грн. |
Флешка HOCO USB Intelligent U disk UD6 64GB, чорна | 302 грн. |
Флешка для передачі та зберігання інформації HOCO USB Intelligent U disk U | 383 грн. |
Флеш пам'ять HOCO UD6 64GB | 261 грн. |
ще 3 пропозиції
Модификації Hoco UD6 Intelligent
Ціни на Hoco UD6 Intelligent |
---|---|---|---|---|
Hoco UD6 Intelligent 16 ГБ | від 180 грн. | 12 пропозицій | ||
Hoco UD6 Intelligent 32 ГБ | від 211 грн. | 11 пропозицій | ||
Hoco UD6 Intelligent 64 ГБ | від 261 грн. | 8 пропозицій | ||
Hoco UD6 Intelligent 128 ГБ | від 416 грн. | 10 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →