SSD HP EX900 M.2 2YY42AA#ABB 120 ГБ
Відео 18 | Очікується у продажу 1 418 грн. Тип: внутрішній; Об'єм (ГБ): 120; Форм-фактор: M.2; Інтерфейс M.2: PCI-E 3.0 4x; Контролер: Silicon Motion SM2263XT; NVMe; Зовнішня швидкість запису (МБ/с): 650; Зовнішня швидкість зчитування (МБ/с): 1800; Гарантія виробника: 3 роки; TRIM; |
HP 2YY42AA#ABB |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог HP 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі HP.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Александр
29 січня 2020, 16:49
Совместим ли материнкой гигабайт z170x gaming 5 #
Совместим ли материнкой гигабайт z170x gaming 5..И будет ли полностью функционировать.
6 липня 2021, 16:25
Совместим с материнкой Asus M4A88TD-M/USB3 (sAM3, AMD 880G, PCI x16) ??? #
24 вересня 2021, 18:29
Почему такая маленькая долговечность? #
Почему ресурс записи для 500гб модели всего 200 TBW? (норма для таких ССД - 300-400, как у сравнимых по цене SN550, MP33 и A2000)
Відеоогляди
Модификації HP EX900 M.2 2YY42AA#ABB
Ціни на HP EX900 M.2 2YY42AA#ABB |
---|---|---|---|---|
HP EX900 M.2 2YY43AA#ABB 250 ГБ | від 929 грн. | 49 пропозицій | ||
HP EX900 M.2 2YY44AA#ABB 500 ГБ | від 1 561 грн. | 37 пропозицій | ||
HP EX900 M.2 5XM46AA#ABB 1 ТБ | від 2 599 грн. | 2 пропозиції |