Жорсткий диск HP Midline SAS 2.5" 832514-B21 1 ТБ 832514-B21
HP 832514-B21 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог HP 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі HP.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити HP Midline SAS 2.5" 832514-B21 1 ТБ 832514-B21
Hp Hewlett Packard Enterprise 1Tb 12G Sas 7.2K 2.5 Mdl Sc Hd (832514B21) | 11 800 грн. |
Жорсткий диск HP Midline SAS 2.5" 832514-B21 1 ТБ 832514-B21 | 10 411 грн. |
Hp Hewlett Packard Enterprise 1Tb 12G Sas 7.2K 2.5 Mdl Sc Hd (832514B21) | 12 095 грн. |
Hp Hewlett Packard Enterprise 1Tb 12G Sas 7.2K 2.5 Mdl Sc Hd (832514B21) | 12 390 грн. |
Модификації HP Midline SAS 2.5" 832514-B21
Ціни на HP Midline SAS 2.5" 832514-B21 |
---|---|---|---|---|
HP Midline SAS 2.5" 652745-B21 500 ГБ | від 16 440 грн. | 3 пропозиції | ||
HP Midline SAS 2.5" 765464-B21 1 ТБ 7200 об/хв 128 МБ | від 15 050 грн. | 1 пропозиція | ||
HP Midline SAS 2.5" 832514-B21 1 ТБ 832514-B21 | від 10 411 грн. | 4 пропозиції |
Рекомендуємо