Жорсткий диск HP Midline SATA 2.5" 655710-B21 1 ТБ HPE Proliant
HP Midline SATA 2.5" 655710-B21 1 ТБ HPE Proliant |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог HP 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі HP.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації HP Midline SATA 2.5" 655710-B21
Ціни на HP Midline SATA 2.5" 655710-B21 |
---|---|---|---|---|
HP Midline SATA 2.5" 507750-B21 500 ГБ кеш 16 MB | від 12 641 грн. | 1 пропозиція | ||
HP Midline SATA 2.5" 655708-B21 500 ГБ кеш 64 МБ | від 16 720 грн. | 3 пропозиції | ||
HP Midline SATA 2.5" 655710-B21 1 ТБ HPE Proliant | від 13 284 грн. | 1 пропозиція |
Рекомендуємо