Жорсткий диск HP Midline SAS 2.5" 605835-B21 1 ТБ 7200 об/хв 64 МБ
Очікується у продажу 21 546 грн. Виконання: вбудований; Тип накопичувача: HDD; Об'єм (ГБ): 1000; Форм-фактор ("): 2.5; Частота обертання шпинделя: 7200 об/хв; |
HP Midline SAS 2.5" 605835-B21 1 ТБ 7200 об/хв 64 МБ |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог HP 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі HP.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації HP Midline SAS 2.5" 605835-B21
Ціни на HP Midline SAS 2.5" 605835-B21 |
---|---|---|---|---|
HP Midline SAS 2.5" 652745-B21 500 ГБ | від 16 440 грн. | 3 пропозиції | ||
HP Midline SAS 2.5" 765464-B21 1 ТБ 7200 об/хв 128 МБ | від 15 050 грн. | 1 пропозиція | ||
HP Midline SAS 2.5" 832514-B21 1 ТБ 832514-B21 | від 10 411 грн. | 4 пропозиції |