Жорсткий диск HP MSA SAS C8R26A 4 ТБ HPE MSA
HP C8R26A 4 ТБ HPE MSA 4 ТБ HP MSA P2000 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог HP 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі HP.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити HP MSA SAS C8R26A 4 ТБ HPE MSA
Усі ціни 6 →HP Msa 4tb 6g Sas 7.2k 3.5 In Mdl (C8R26A) | 14 840 грн. |
HP Msa 4tb 6g Sas 7.2k 3.5 In Mdl (C8R26A) | 15 211 грн. |
HP Msa 4tb 6g Sas 7.2k 3.5 In Mdl (C8R26A) | 15 582 грн. |
Hp Enterprise Hewlett Packard Msa 4Tb 6G Sas 7.2K 3.5In Mdl Hdd (C8R26A) | 12 600 грн. |
Hp Enterprise Hewlett Packard Msa 4Tb 6G Sas 7.2K 3.5In Mdl Hdd (C8R26A) | 12 915 грн. |
Hp Enterprise Hewlett Packard Msa 4Tb 6G Sas 7.2K 3.5In Mdl Hdd (C8R26A) | 13 230 грн. |
Модификації HP MSA SAS C8R26A
Ціни на HP MSA SAS C8R26A |
---|---|---|---|---|
HP MSA SAS C8R26A 4 ТБ HPE MSA | від 12 600 грн. | 6 пропозицій | ||
HP MSA SAS QK703A 4 ТБ HP MSA P2000 | від 14 720 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →