Смартгодинник
Huawei Watch GT 3 Pro Elegant 43mm
Відео 49Фото 6 |
Huawei Watch GT 3 Pro Elegant 43mm
2022 рікWatch (розумні годинники)NFCбезконтактна оплатаможливість говоритиплеєрвстановлення додатківжіночий календарЕКГGPSскло з сапфірукерамічний корпусBluetooth v 5бездротова зарядка
Дисплей:1.32 ", 466x466 пікс, AMOLED
Корпус:кераміка, IP68, 50
Сповіщення:вібросигнал, про виклики, про повідомлення
Здоров'я:пульсометр, ЕКГ (кардіо), кисень у крові, рівень стресу
Спорт і туризм:режим плавання, GPS
Прийом та здійснення дзвінків прямо з годинника (через Bluetooth-зв'язок зі смартфоном). Понад 100 спортивних режимів. Моніторинг та запис даних про занурення.
Заряджання до 25% за 10 хв, до 100% за 85 хв. Титанова версія має більший дисплей (1.43" проти 1.32"), ніж у версії з керамікою. Відрізняються комплектними ремінцями та квітами.
Як працюють датчики розумних годинників та браслетів?Гайд за принципами роботи датчиків розумних годинників та фітнес-браслетів.
Смартгодинники та фітнес-браслети: у чому різниця?Розбираємося у відмінних рисах популярних носимих гаджетів — смартгодинників і фітнес-браслетів
Всі характеристики
Характеристики Watch GT 3 Pro Elegant 43mm
|
Смартгодинники та фітнес-браслети: у чому різниця?Розбираємося у відмінних рисах популярних носимих гаджетів — смартгодинників і фітнес-браслетів
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Huawei 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Huawei.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Huawei Watch GT 3 Pro Elegant 43mm
Усі ціни 6 →Смарт-часы HUAWEI Watch GT 3 Pro 43mm White Ceramic (55028824) | 20 318 грн. |
Смарт-годинник HUAWEI Watch GT 3 Pro 43mm White Ceramic (55028824) | 29 999 грн. |
Huawei Watch GT 3 Pro Elegant 43mm | 20 018 грн. |
Huawei Watch GT3 Pro Elegant 43mm Biało-złoty | 19 200 грн. |
Huawei Watch GT3 Pro Elegant 43mm Biało-złoty | 19 680 грн. |
Huawei Watch GT3 Pro Elegant 43mm Biało-złoty | 20 160 грн. |
Відеоогляди
Модификації Huawei Watch GT 3 Pro
Ціни на Huawei Watch GT 3 Pro |
---|---|---|---|---|
Huawei Watch GT 3 Pro Classic 43mm | від 16 520 грн. | 4 пропозиції | ||
Huawei Watch GT 3 Pro Classic 46mm | від 10 506 грн. | 4 пропозиції | ||
Huawei Watch GT 3 Pro Elegant 43mm | від 19 200 грн. | 6 пропозицій | ||
Huawei Watch GT 3 Pro Elite 46mm | від 13 690 грн. | 6 пропозицій | ||
Huawei Watch GT 3 Pro Sport 46mm | від 10 886 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →