Смартгодинник
Huawei Watch GT 4 41mm (55020BJA)
Відео 17Фото 17 |
Huawei Watch GT 4 41mm
41mm46mm
2023 рікNFCможливість говоритиплеєрвстановлення додатківжіночий календарGPSBluetooth v 5бездротова зарядкатонкі
Дисплей:1.32 ", 466x466 пікс, AMOLED
Корпус:сталь, 50
Сповіщення:вібросигнал, про виклики, про повідомлення
Здоров'я:пульсометр, кисень у крові, рівень стресу
Спорт і туризм:GPS, висотомір, компас
Можливість здійснювати Bluetooth-дзвінки.
Оновлені алгоритми відстеження сну TruSleep 3.0. Відстеження потенційних ризиків фібриляції передсердь. Технологія TruSeen 5.5+ для точніших вимірювань показників здоров'я.
Як працюють датчики розумних годинників та браслетів?Гайд за принципами роботи датчиків розумних годинників та фітнес-браслетів.
Смартгодинники та фітнес-браслети: у чому різниця?Розбираємося у відмінних рисах популярних носимих гаджетів — смартгодинників і фітнес-браслетів
Всі характеристики
Характеристики Watch GT 4 41mm
|
Смартгодинники та фітнес-браслети: у чому різниця?Розбираємося у відмінних рисах популярних носимих гаджетів — смартгодинників і фітнес-браслетів
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Huawei 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Huawei.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Huawei Watch GT 4 41mm
Усі ціни 62 →Смарт-годинник Huawei Watch GT 4 41mm Elite Silver Steel (55020BHY) | 14 999 грн. |
Смарт-годинник Huawei Watch Gt 4 41mm Silver (55020BHY) | 14 765 грн. |
Смарт-часы Huawei Watch Gt 4 41mm Silver (55020BHY) | 14 501 грн. |
Huawei Watch GT 4 41mm Classic | 11 950 грн. |
Смарт-часы Huawei watch gt 4 41mm Classic White Leather (55020bjb) | 9 869 грн. |
ще 20 пропозицій
В Україні не працює huawei pay, сплатити що-небудь цим годинником не вийде. Дизайн Не працює NFS оплата xns: користуюся Huawei Watch GT 4 46mm менше місяця |
Додати відгук
Відеоогляди
Модификації Huawei Watch GT 4
Ціни на Huawei Watch GT 4 |
---|---|---|---|---|
Huawei Watch GT 4 41mm | від 8 890 грн. | 62 пропозиції | ||
Huawei Watch GT 4 46mm | від 8 615 грн. | 84 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →