Смартгодинник
Huawei Watch GT 3 Pro Elite 46mm
Відео 49Фото 6 |
Huawei Watch GT 3 Pro Elite 46mm
2022 рікWatch (розумні годинники)NFCбезконтактна оплатаможливість говоритихороша автономністьплеєрвстановлення додатківжіночий календарЕКГGPSскло з сапфірутитановий корпусBluetooth v 5бездротова зарядка
Дисплей:1.43 ", 466x466 пікс, AMOLED
Корпус:титан, IP68, 50
Сповіщення:вібросигнал, про виклики, про повідомлення
Здоров'я:пульсометр, ЕКГ (кардіо), кисень у крові, рівень стресу
Спорт і туризм:режим плавання, GPS
Прийом та здійснення дзвінків прямо з годинника (через Bluetooth-зв'язок зі смартфоном). Понад 100 спортивних режимів. Моніторинг та запис даних про занурення.
Заряджання до 25% за 10 хв, до 100% за 85 хв. Титанова версія має більший дисплей (1.43" проти 1.32"), ніж у версії з керамікою. Відрізняються комплектними ремінцями та квітами.
Як працюють датчики розумних годинників та браслетів?Гайд за принципами роботи датчиків розумних годинників та фітнес-браслетів.
Смартгодинники та фітнес-браслети: у чому різниця?Розбираємося у відмінних рисах популярних носимих гаджетів — смартгодинників і фітнес-браслетів
Всі характеристики
Характеристики Watch GT 3 Pro Elite 46mm
|
Смартгодинники та фітнес-браслети: у чому різниця?Розбираємося у відмінних рисах популярних носимих гаджетів — смартгодинників і фітнес-браслетів
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Huawei 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Huawei.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Huawei Watch GT 3 Pro Elite 46mm
Усі ціни 6 →Huawei Watch GT 3 Pro Elite 46mm | 14 871 грн. |
Смарт-годинник Huawei Watch GT 3 Pro Elite 46 мм срібло (Odin-B19M) | 13 690 грн. |
Huawei Watch GT3 Pro Elite 46mm Srebrny | 16 000 грн. |
Huawei Watch GT3 Pro Elite 46mm Srebrny | 16 400 грн. |
Смарт-годинник Huawei Watch GT 3 Pro Elite 46 мм срібло (Odin-B19M) Odin-B | 13 690 грн. |
Huawei Watch GT3 Pro Elite 46mm Srebrny | 16 800 грн. |
Відеоогляди
Модификації Huawei Watch GT 3 Pro
Ціни на Huawei Watch GT 3 Pro |
---|---|---|---|---|
Huawei Watch GT 3 Pro Classic 43mm | від 16 520 грн. | 4 пропозиції | ||
Huawei Watch GT 3 Pro Classic 46mm | від 10 506 грн. | 4 пропозиції | ||
Huawei Watch GT 3 Pro Elegant 43mm | від 19 200 грн. | 6 пропозицій | ||
Huawei Watch GT 3 Pro Elite 46mm | від 13 690 грн. | 6 пропозицій | ||
Huawei Watch GT 3 Pro Sport 46mm | від 10 886 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →