Підгузки-трусики Huggies Pants Girl 5 / 52 pcs
Товар застарів 627 грн. Призначення: дитячі; Використання: одноразові; Вага дитини (кг): 12 – 17; Упаковка (шт): 52; Стать: для дівчаток; Країна походження бренду: США; |
Huggies Pants Girl 5 / 52 pcs |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Huggies 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Huggies.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Huggies Pants Girl 5 / 52 pcs
Ціни на Huggies Pants Girl 5 / 52 pcs |
---|---|---|---|---|
Huggies Pants Girl 5 / 34 pcs | від 429 грн. | 21 пропозиція | ||
Huggies Pants Girl 5 / 48 pcs | від 581 грн. | 14 пропозицій | ||
Huggies Pants Girl 5 / 68 pcs | від 789 грн. | 2 пропозиції | ||
Huggies Pants Girl 5 / 96 pcs | від 1 099 грн. | 1 пропозиція | ||
Huggies Pants Girl 5 / 104 pcs | від 1 199 грн. | 2 пропозиції |