Жорсткий диск IBM Server 2.5" 00W1160 600 ГБ
IBM 00W1160 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог IBM 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі IBM.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити IBM Server 2.5" 00W1160 600 ГБ
Ibm Spare 600GB 10K 6GBps 2,5In (00W1160) | 14 240 грн. |
Ibm Spare 600GB 10K 6GBps 2,5In (00W1160) | 14 596 грн. |
Ibm Spare 600GB 10K 6GBps 2,5In (00W1160) | 14 952 грн. |
Модификації IBM Server 2.5" 00W1160
Ціни на IBM Server 2.5" 00W1160 |
---|---|---|---|---|
IBM Server 2.5" 90Y8926 146 ГБ 90Y8926 | від 11 440 грн. | 3 пропозиції | ||
IBM Server 2.5" 81Y9935 300 ГБ | від 12 760 грн. | 3 пропозиції | ||
IBM Server 2.5" 00W1160 600 ГБ | від 14 240 грн. | 3 пропозиції | ||
IBM Server 2.5" 00W1236 900 ГБ 00W1236 | від 20 800 грн. | 3 пропозиції | ||
IBM Server 2.5" 81Y9690 1 ТБ | від 13 320 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →