Жорсткий диск IBM Server 2.5" 81Y9844 500 ГБ
Очікується у продажу 26 922 грн. Виконання: вбудований; Тип накопичувача: HDD; Об'єм (ГБ): 500; Форм-фактор ("): 2.5; Буфер (МБ): 16; Частота обертання шпинделя: 7200 об/хв; |
IBM 81Y9844 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог IBM 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі IBM.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації IBM Server 2.5" 81Y9844
Ціни на IBM Server 2.5" 81Y9844 |
---|---|---|---|---|
IBM Server 2.5" 90Y8926 146 ГБ 90Y8926 | від 10 960 грн. | 1 пропозиція | ||
IBM Server 2.5" 81Y9935 300 ГБ | від 12 960 грн. | 1 пропозиція | ||
IBM Server 2.5" 81Y9670 300 ГБ 81Y9670 | від 12 840 грн. | 1 пропозиція | ||
IBM Server 2.5" 00W1236 900 ГБ 00W1236 | від 16 240 грн. | 1 пропозиція | ||
IBM Server 2.5" 81Y9690 1 ТБ | від 12 440 грн. | 1 пропозиція | ||
IBM Server 2.5" 00AD075 1.2 ТБ | від 15 720 грн. | 1 пропозиція |
Рекомендуємо