Жорсткий диск IBM Server 2.5" 81Y9690 1 ТБ
IBM 81Y9690 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог IBM 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі IBM.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити IBM Server 2.5" 81Y9690 1 ТБ
IBM 1TB 2,5cala 7,2K 6Gbps NL SAS Hot Swap SFF (81Y9690) | 13 320 грн. |
IBM 1TB 2,5cala 7,2K 6Gbps NL SAS Hot Swap SFF (81Y9690) | 13 653 грн. |
IBM 1TB 2,5cala 7,2K 6Gbps NL SAS Hot Swap SFF (81Y9690) | 13 986 грн. |
Модификації IBM Server 2.5" 81Y9690
Ціни на IBM Server 2.5" 81Y9690 |
---|---|---|---|---|
IBM Server 2.5" 90Y8926 146 ГБ 90Y8926 | від 11 440 грн. | 3 пропозиції | ||
IBM Server 2.5" 81Y9935 300 ГБ | від 12 760 грн. | 3 пропозиції | ||
IBM Server 2.5" 00W1160 600 ГБ | від 14 240 грн. | 3 пропозиції | ||
IBM Server 2.5" 00W1236 900 ГБ 00W1236 | від 20 800 грн. | 3 пропозиції | ||
IBM Server 2.5" 81Y9690 1 ТБ | від 13 320 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →