Жорсткий диск IBM Server 44W2244 600 ГБ 44W2244
IBM 44W2244 300 ГБ 49Y3727 600 ГБ 44W2244 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог IBM 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі IBM.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити IBM Server 44W2244 600 ГБ 44W2244
Ibm 600Gb 3.5In Sl Hs 15K 6Gbps Sas Hdd (44W2244) | 14 960 грн. |
Ibm 600Gb 3.5In Sl Hs 15K 6Gbps Sas Hdd (44W2244) | 15 334 грн. |
Ibm 600Gb 3.5In Sl Hs 15K 6Gbps Sas Hdd (44W2244) | 15 708 грн. |
Модификації IBM Server 44W2244
Ціни на IBM Server 44W2244 |
---|---|---|---|---|
IBM Server 49Y3727 300 ГБ 49Y3727 | від 17 280 грн. | 3 пропозиції | ||
IBM Server 44W2244 600 ГБ 44W2244 | від 14 960 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →