Жорсткий диск WD AV-GP WD10EURX 1 ТБ
Відео 2 |
WD WD10EURX |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог WD 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі WD.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити WD AV-GP WD10EURX 1 ТБ
Усі ціни 20 →Внутрішній жорсткий диск Wd 1TB (WD10EURX) | 1 986 грн. |
Внутренний жесткий диск Wd 1TB (WD10EURX) | 1 968 грн. |
Жорсткий диск 3.5" 1TB WD (WD10EURX) | 2 089 грн. |
Жесткий диск 3.5" 1TB Western Digital (#WD10EURX-FR#) Refurbished #WD10EUR | 996 грн. |
Western Digital AV-GP 1TB 64MB 3.5" (WD10EURX) WD10EURX | 2 025 грн. |
ще 15 пропозицій
Відеоогляди
Модификації WD AV-GP WD10EURX
Ціни на WD AV-GP WD10EURX |
---|---|---|---|---|
WD AV-GP WD5000AVDS 500 ГБ 32 МБ | від 453 грн. | 22 пропозиції | ||
WD AV-GP WD5000AURX 500 ГБ 64 МБ | від 793 грн. | 17 пропозицій | ||
WD AV-GP WD5000AUDX 500 ГБ AUDX | від 491 грн. | 15 пропозицій | ||
WD AV-GP WD10EURX 1 ТБ | від 996 грн. | 20 пропозицій | ||
WD AV-GP WD20EURS 2 ТБ SATA 2 | від 1 974 грн. | 20 пропозицій | ||
WD AV-GP WD20EURX 2 ТБ SATA 3 | від 1 832 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →