Водяне охолодження ID-COOLING Dashflow 240 Basic Black
Фото 8 | Очікується у продажу 3 254 грн. Призначення: для процесора; Тип: водяне охолодження; Діаметр вентилятора (мм): 120; Товщина вентилятора (мм): 25; Максимальні оберти (об/хв): 1800; Регулятор обертів: авто (PWM); Рівень шуму (дБ): 35; Матеріал радіатора: алюміній; Матеріал підкладки: мідь; Socket: AMD AM4; AMD AM5; Intel 1150 |
ID-COOLING Dashflow 240 Basic Black
Тип:водяне охолодження
Призначення:для процесора
Socket Intel:1150, 1155/1156, 2011/2011 v3, 2066, 1151/1151 v2, 1200, 1700
Socket AMD:AM4, AM5
Вентилятор:⌀ 120 мм, товщина 25 мм
Оберти:до 1800 об/хв
TDP:260 Вт
Повітряне чи рідинне охолодження – що краще?Який тип охолодження вибрати в залежності від призначення ПК
Як вибрати кулер для процесораНюанси вибору кулера для процесора, які гарантують безпеку, довговічність та тиху роботу ПК.
Всі характеристики
Характеристики Dashflow 240 Basic Black
|
Повітряне чи рідинне охолодження – що краще?Який тип охолодження вибрати в залежності від призначення ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ID-COOLING 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ID-COOLING.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації ID-COOLING Dashflow 240 Basic Black
Ціни на ID-COOLING Dashflow 240 Basic Black |
---|---|---|---|---|
ID-COOLING Dashflow 240 Basic White | від 2 390 грн. | 12 пропозицій | ||
ID-COOLING Dashflow 360 Basic White | від 3 290 грн. | 1 пропозиція | ||
ID-COOLING DashFlow 360 Basic Black | від 2 890 грн. | 14 пропозицій |