Вентилятор ID-COOLING TF-12025-PRO Black
Фото 4 |
ID-COOLING TF-12025-PRO Black
Тип:вентилятор
Призначення:у корпус
Вентилятор:⌀ 120 мм, товщина 25 мм
Оберти:до 1800 об/хв
Повітряне чи рідинне охолодження – що краще?Який тип охолодження вибрати в залежності від призначення ПК
Як вибрати кулер для процесораНюанси вибору кулера для процесора, які гарантують безпеку, довговічність та тиху роботу ПК.
Всі характеристики
Характеристики TF-12025-PRO Black
|
Повітряне чи рідинне охолодження – що краще?Який тип охолодження вибрати в залежності від призначення ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ID-COOLING 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ID-COOLING.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ID-COOLING TF-12025-PRO Black
Усі ціни 23 →ID-Cooling TF 12025 PRO BLACK (TF-12025-PRO BLACK) TF-12025-PRO BLACK | 248 грн. |
Вентилятор ID-Cooling TF-12025-Pro Black | 249 грн. |
Кулер для корпуса ID-Cooling TF-12025-PRO BLACK | 286 грн. |
ID-Cooling TF-12025-Pro Black | 249 грн. |
ID-COOLING TF-12025-Pro TF-12025-PRO BLACK | 299 грн. |
ще 18 пропозицій
дуже хороший купивши на заміну ргб кулеру і скажу відверто цей дуже тихий ще й швидкості регулюються для мене ідеал і взагалі вся марка ід кулінг тихий, ціна, вигляд, якість поки не знайшов Noves 1: користуюся ID-COOLING TF-12025-PRO Black кілька місяців |
Додати відгук
РекомендуємоПорівняти в таблиці →