Вентилятор ID-COOLING NO-8025-SD
Відео 1Фото 5 |
ID-COOLING NO-8025-SD
80 мм92 мм
Тип:вентилятор
Призначення:у корпус
Вентилятор:⌀ 80 мм, товщина 25 мм
Оберти:до 2000 об/хв
Повітряне чи рідинне охолодження – що краще?Який тип охолодження вибрати в залежності від призначення ПК
Як вибрати кулер для процесораНюанси вибору кулера для процесора, які гарантують безпеку, довговічність та тиху роботу ПК.
Всі характеристики
Характеристики NO-8025-SD
|
Повітряне чи рідинне охолодження – що краще?Який тип охолодження вибрати в залежності від призначення ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ID-COOLING 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ID-COOLING.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ID-COOLING NO-8025-SD
Усі ціни 16 →ID-Cooling NO 8025 SD (NO-8025-SD) NO-8025-SD | 99 грн. |
Вентилятор ID-Cooling NO-8025-SD | 99 грн. |
Вентилятор ID-Cooling NO-8025-SD | 79 грн. |
ID-COOLING Кулер до корпусу NO-8025-SD | 299 грн. |
Кулер ID-Cooling NO-8025-SD | 199 грн. |
ще 11 пропозицій
Відеоогляди
Модификації ID-COOLING NO-8025-SD
Ціни на ID-COOLING NO-8025-SD |
---|---|---|---|---|
ID-COOLING NO-8025-SD | від 79 грн. | 16 пропозицій | ||
ID-COOLING NO-9225-SD | від 139 грн. | 17 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →