Змішувач Interline Prima
Interline Prima |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Interline 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Interline.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Interline Prima
Усі ціни 34 →Interline Interline Prima Old White | 549 грн. |
Змішувач гранітний INTERLINE Prima old white 2447 | 522 грн. |
Змішувач для кухні INTERLINE Prima terra | 549 грн. |
Interline Prima old white | 549 грн. |
Смеситель для кухни Interline Prima old white | 549 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →