Змішувач Interline Rubio
Фото 8 |
Interline Rubio |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Interline 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Interline.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Interline Rubio
Усі ціни 13 →INTERLINE RUBIO SATEEN | 1 529 грн. |
Змішувач INTERLINE RUBIO sateen 12770 | 1 520 грн. |
INTERLINE RUBIO SATEEN | 1 521 грн. |
Смеситель для кухни Interline RUBIO sateen | 1 599 грн. |
Змішувач для кухонної мийки Interline RUBIO sateen 121325 | 1 574 грн. |
ще 8 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →