Змішувач Ecomix Elit EM-N-103 (000012253)
Фото 5 |
Ecomix Elit EM-N-103 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ecomix 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ecomix.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ecomix Elit EM-N-103
Усі ціни 12 →Кран для кухні однозахватний ECOMIX ELIT EM-N-103 хром силумін 000012253 | 410 грн. |
Смеситель для кухни EcoMix Elit EM-N-103 000012253 | 369 грн. |
Змішувач для кухні EcoMix ELIT EM-N-103 8694900304189224 | 410 грн. |
Змішувач для кухні EcoMix ELIT EM-N-103 | 406 грн. |
Змішувач для кухні одноважільний EcoMIX 000012253 | 431 грн. |
ще 7 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →