Міксер будівельний Intertool DT-0130
Відео 1Фото 9 |
Intertool DT-0130 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intertool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intertool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Intertool DT-0130
Усі ціни 14 →Миксер ручной электрический Intertool DT-0130 | 2 497 грн. |
Intertool Intertool DT-0130 128781 | 2 672 грн. |
Міксер ручний електричний Intertool DT-0130 | 2 699 грн. |
Міксер будівельний електричний 1200 Вт, 2 швидкості INTERTOOL DT-0130 | 2 999 грн. |
Intertool Миксер электрический Intertool 1200 Вт, 2 скорости, max 40 Nm, н | 2 299 грн. |
ще 9 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →