Міксер будівельний Yato YT-82881
Фото 5 |
Yato YT-82881 акк. 1 шт 2 Агод акк. відсутній |
|
Модель DUT130Z поставляється без акумулятора, зарядного пристрою та кейса, в комплекті моделі DUT130RT один акумулятор (5 Агод), зарядний пристрій і кейс в комплекті моделі DUT130RT2 два акумулятора (5 Агод), зарядний пристрій і кейс
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Yato 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Yato.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Yato YT-82881
Усі ціни 7 →Міксер акумуляторний Yato YT-82881 (без АКБ та ЗП) | 3 469 грн. |
Дрель-миксер аккумуляторная Yato (YT-82881) - без аккумулятора и зарядного | 4 200 грн. |
Міксер акумуляторний Li-Ion YATO 18В, без акумулятора (YT-82881) | 3 540 грн. |
Міксер акумуляторний YATO Li-Ion (без акумулятора) (YT-82881) | 4 116 грн. |
Міксер акумуляторний YATO Li-Ion (без акумулятора) YT-82881 | 5 555 грн. |
Миксер строительный YATO YT-82881 | 3 696 грн. |
Модификації Yato YT-82881
Ціни на Yato YT-82881 |
---|---|---|---|---|
Yato YT-82880 | від 5 049 грн. | 8 пропозицій | ||
Yato YT-82881 | від 3 469 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →