Відбійний молоток Intertool DT-0198
Фото 6 |
Intertool DT-0198 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intertool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intertool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Intertool DT-0198
Усі ціни 16 →Молоток отбойный Intertool DT-0198 | 5 640 грн. |
Intertool Intertool DT-0198 128430 | 6 899 грн. |
Молоток отбойный SDS hex 1050Вт, 1400удар/мин, 42Дж, металлический кейс, п | 6 899 грн. |
Молоток відбійний Intertool DT-0198 | 6 209 грн. |
Відбійний молоток Intertool DT-0198 | 5 599 грн. |
ще 11 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →