Плиткоріз Intertool HT-0346
Intertool HT-0346 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intertool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intertool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Intertool HT-0346
Плиткорез Intertool HT-0346 600 мм | 1 020 грн. |
Плиткорез 600 мм INTERTOOL HT-0346 | 1 199 грн. |
Плиткоріз Intertool 600мм (HT-0346) | 1 079 грн. |
Intertool Плиткорез Intertool 600мм (HT-0346) | 920 грн. |
Плиткоріз, 600 мм INTERTOOL HT-0346 | 1 199 грн. |
Модификації Intertool HT-0346
Ціни на Intertool HT-0346 |
---|---|---|---|---|
Intertool HT-0342 | від 301 грн. | 2 пропозиції | ||
Intertool HT-0344 | від 399 грн. | 2 пропозиції | ||
Intertool HT-0349 | від 657 грн. | 4 пропозиції | ||
Intertool HT-0346 | від 920 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →