Плиткоріз Intertool HT-0366
Фото 6 |
Intertool HT-0366 500 мм600 мм |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intertool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intertool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Intertool HT-0366
Усі ціни 6 →Плиткорез Intertool HT-0366 | 1 652 грн. |
Плиткорез 600 мм на подшипниках INTERTOOL HT-0366 | 1 949 грн. |
Плиткоріз на підшипниках Intertool 600мм (HT-0366) | 1 754 грн. |
Плиткоріз 600 мм на підшипниках INTERTOOL HT-0366 | 1 949 грн. |
Intertool Плиткорез Intertool 600мм на подшипниках (HT-0366) | 1 499 грн. |
Плиткоріз Intertool 600 мм на підшипниках (HT-0366) | 1 949 грн. |
Модификації Intertool HT-0366
Ціни на Intertool HT-0366 |
---|---|---|---|---|
Intertool HT-0365 | від 1 140 грн. | 5 пропозицій | ||
Intertool HT-0366 | від 1 499 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →