Плиткоріз Intertool HT-0365
Фото 6 |
Intertool HT-0365 500 мм600 мм |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intertool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intertool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Intertool HT-0365
Плиткорез Intertool HT-0365 | 1 191 грн. |
Плиткоріз на підшипниках Intertool 500мм (HT-0365) | 1 259 грн. |
Плиткоріз 500 мм на підшипниках INTERTOOL HT-0365 | 1 399 грн. |
Intertool Плиткорез Intertool 500мм на подшипниках (HT-0365) | 1 140 грн. |
Плиткоріз Intertool 500 мм на підшипниках (HT-0365) | 1 410 грн. |
Модификації Intertool HT-0365
Ціни на Intertool HT-0365 |
---|---|---|---|---|
Intertool HT-0365 | від 1 140 грн. | 5 пропозицій | ||
Intertool HT-0366 | від 1 399 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →