Пульт Jumper T20 M2 ELRS 2.4GHz
Фото 5 |
Jumper T20 M2 ELRS 2.4GHz 2.4 ГГц915 МГц |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Jumper T20 M2 ELRS 2.4GHz
Усі ціни 8 →FPV пульт Jumper T20 ELRS M2 2.4GHz | 5 390 грн. |
Пульт Jumper T20 Elrs M2 2.4GHz | 5 815 грн. |
Пульт Jumper T20 Elrs M2 2.4GHz | 5 786 грн. |
FPV пульт Jumper t20 elrs m2 2.4GHz | 5 894 грн. |
FPV пульт Jumper T20 ELRS M2 2.4GHz | 5 526 грн. |
ще 3 пропозиції
Модификації Jumper T20 M2 ELRS 2.4GHz
Ціни на Jumper T20 M2 ELRS 2.4GHz |
---|---|---|---|---|
Jumper T20 M2 ELRS 2.4GHz | від 5 390 грн. | 8 пропозицій | ||
Jumper T20 M2 ELRS 915MHz | від 5 390 грн. | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →