Зварювальний інвертор Kaiser NBC-250 Industry (43641)
Відео 2 |
Kaiser NBC-250 Industry |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kaiser 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kaiser.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kaiser NBC-250 Industry
Усі ціни 13 →Сварочный инвертор Kaiser NBC-250 industry (43641) | 4 215 грн. |
Сварочный инвертор kaiser nbc-250 industry 51989 | 6 230 грн. |
Зварювальний інвертор Kaiser NBC-250 INDUSTRY 43641 | 4 484 грн. |
Зварювальний апарат Kaiser NBC-250 Industry | 4 714 грн. |
Зварювальний інвертор Kaiser NBC-250 Industry | 4 604 грн. |
ще 8 пропозицій
Алексей
13 липня 2021, 11:23
Напряжение холостого хода 41 вольт !!! #
сегодня сделал замеры напряжения холостого хода у меня 41 вольт !! это брак?
anonim
9 листопада 2015, 20:29
В чём отличия инверторов NBC-250 PROFI от NBC-250 INDUSTRY и NBC-250L PROFI #
Читаю характеристики инверторов NBC-250 PROFI, NBC-250 INDUSTRY и NBC-250L PROFI и в них нет ни одного различия. В чём же тогда разница?
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →