Зварювальний інвертор Kaiser MMA-250 Home Line (88076)
Відео 6Фото 4 |
Kaiser MMA-250 Home Line |
|
Робота при зниженому напрузі (до 160)
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kaiser 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kaiser.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kaiser MMA-250 Home Line
Усі ціни 31 →Сварочный инвертор Kaiser MMA-250 Home Line (88076) | 2 476 грн. |
Сварочный инвертор Kaiser MMA-250 Home Line | 2 737 грн. |
Инвертор сварочный Kaiser MMA-250 HOME LINE 88076 | 2 499 грн. |
Зварювальний апарат Kaiser MMA-250 HOME LINE (88076) | 2 753 грн. |
Сварочный аппарат Kaiser MMA-250 HOME LINE (88076) 88076 | 2 520 грн. |
ще 20 пропозицій
Трійкою варить нормально, а четвірку ледве тягне Немає Сила струму на індикаторі не збігається з реальністю Галущенко Дмитро: користуюся Kaiser MMA-250 Home Line менше місяця |
Варить непогано і трійкою і четвіркою але характеристики м'яко взяті зі стелі Легкий та кейс Технічні характеристики не збігаються від слова зовсім! Ніякого гарячого старту, антизалипання і форсажу дуги, вага при заявленому 4,5 кг насправді 2,7 кг алюмінієвого кабелю, напруга холостого ходу в паспорті вказано не вірно! На апараті 31 вольт! Коротше з опису збігається лише назва! користуюся Kaiser MMA-280 Home Line кілька місяців |
Рекомендую але на 300 ампер Варить відмінно трійкою на 120-150 ампер залежно від товщини металу четвіркою 200-260 аж режіт Тримач електродів зрізав у перший день і зробив сам гвинтовий прищіпка норм але теж модернізував установкою мідних губок! користуюся Kaiser MMA-300 Home Line місяць і більше рекомендую купити обов'язково |
Додати відгук
Відеоогляди
Модификації Kaiser MMA-250 Home Line
Ціни на Kaiser MMA-250 Home Line |
---|---|---|---|---|
Kaiser MMA-250 Home Line | від 2 399 грн. | 34 пропозиції | ||
Kaiser MMA-280 Home Line | від 2 819 грн. | 35 пропозицій | ||
Kaiser MMA-300 Home Line | від 3 250 грн. | 30 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →