Зварювальний інвертор Kende IN-285
Відео 4Фото 6 |
Kende IN-285 265 A 4.5 кВA 285 A 6.5 кВA |
|
Робота при зниженому напрузі (до 110 В).
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kende 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kende.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kende IN-285
Усі ціни 17 →Сварочный инвертор Kende IN-285 (58904) | 4 128 грн. |
Сварочный инвертор Kende IN-285 | 4 210 грн. |
Сварочный инвертор Kende in-285 | 4 185 грн. |
KENDE IN-285 Сварочныйинвертор 58904 | 5 812 грн. |
KENDE IN-285 | 4 129 грн. |
ще 12 пропозицій
0 1 2 2 |
Був у мене kende 285, потім limex 305 rdk, який краще шкварчить на знижених мережах. Хлопці – це маленькі цяцьки. Можна працювати в сирих, курних приміщеннях. Одноразовий. користуюся Kende IN-285 місяць і більше |
такий вигляд має 285.не знаю чи дроссель не мав змоги порівняти у роботі але при нормальних електродах і деяких навичках варити досить неплохо.+ ціна-якість і величина-вага. не уступає ніяким іншим розкрученим брендам. нормальна китайська роботяга. кейс таки б не завадив користуюся Kende IN-285 кілька місяців |
Працюю з ним кілька місяців переважно електродами 3мм, рідше 4мм. Трійкою різав швелер завтовшки 6мм. Заявлена сила струму не відповідає дійсності. Апарат може варити максимум електродом 4мм, але не 5мм. Загалом, інвертором дуже задоволення за таку ціну, плюс гарантія 3 роки, а це певний показник якості. п.с. у кого є можливість виміряйте, будь ласка, справжній зварювальний струм даного апарату, напишіть у відгуках. Запалює електроди миттєво. Розміри, вага. Наявність дроселя. Цифровий екран. Ампераж не відповідає заявленому. Короткі силові кабелі. Виготовлені з сумнівної міді. Можливо певний сплав, але не 100% мідь як заявлено. користуюся Kende IN-265 місяць і більше рекомендую купити обов'язково |
Показано 3 з 5 відгуків
ще 2 відгуки
Відеоогляди
Модификації Kende IN-285
Ціни на Kende IN-285 |
---|---|---|---|---|
Kende IN-265 | від 3 550 грн. | 11 пропозицій | ||
Kende IN-285 | від 3 750 грн. | 17 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →