Рівень Kapro 905-40P-80
Відео 1Фото 4 |
Kapro 905-40P-80 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kapro 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kapro.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kapro 905-40P-80
Уровень Kapro Plumbsite Opti-Vision Condor 2 капсулы 800 мм (905-40-80) | 3 122 грн. |
Рівень будівельний Kapro Condor з системою OptiVision Red 800мм (905-40-80 | 3 122 грн. |
Рівень будівельний Kapro Condor із системою OptiVision Red 800 мм (905-40- | 3 122 грн. |
Рівень будівельний Kapro Condor із системою OptiVision Red 800мм (905-40-8 | 3 122 грн. |
Відеоогляди
Модификації Kapro 905-40P-80
Ціни на Kapro 905-40P-80 |
---|---|---|---|---|
Kapro 905-40P-40 | від 2 149 грн. | 4 пропозиції | ||
Kapro 905-40P-60 | від 2 915 грн. | 3 пропозиції | ||
Kapro 905-40P-80 | від 3 122 грн. | 4 пропозиції | ||
Kapro 905-40P-100 | від 2 893 грн. | 4 пропозиції | ||
Kapro 905-40P-120 | від 3 225 грн. | 4 пропозиції | ||
Kapro 905-40P-150 | від 4 050 грн. | 4 пропозиції | ||
Kapro 905-40P-200 | від 4 949 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →