Мотошина Kenda K761 130/80 -12 69J
Відео 7 | Товар застарів 2 540 грн. Призначення: дорожня; Рекомендована вісь: на обидві осі (Front/Rear); Ширина (мм): 130; Профіль (%): 80; Посадковий діаметр ("): 12; Індекс швидкості: J; |
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kenda 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kenda.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Kenda K761 130/80 -12 69J
Ціни на Kenda K761 130/80 -12 69J |
---|---|---|---|---|
Kenda K761 90/90 R21 54H | від 4 298 грн. | 2 пропозиції | ||
Kenda K761 120/70 -12 51M | від 1 880 грн. | 1 пропозиція | ||
Kenda K761 120/70 R12 51M | від 1 651 грн. | 1 пропозиція | ||
Kenda K761 120/70 R12 58P | від 3 006 грн. | 4 пропозиції | ||
Kenda K761 120/80 R18 62H | від 4 848 грн. | 2 пропозиції | ||
Kenda K761 120/90 R17 64H | від 5 578 грн. | 4 пропозиції | ||
Kenda K761 130/60 R13 53M | від 1 676 грн. | 1 пропозиція | ||
Kenda K761 130/70 -12 56M | від 1 886 грн. | 2 пропозиції | ||
Kenda K761 130/70 R12 56M | від 1 773 грн. | 1 пропозиція | ||
Kenda K761 130/70 R12 62P | від 3 256 грн. | 4 пропозиції | ||
Kenda K761 130/80 R18 66P | від 3 698 грн. | 4 пропозиції |
Схожі