Мотошина Kenda K761 120/80 R18 62H
Відео 7 |
Kenda K761 120/80 R18 62H |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kenda 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kenda.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Kenda K761 120/80 R18 62H
Ціни на Kenda K761 120/80 R18 62H |
---|---|---|---|---|
Kenda K761 90/90 R21 54H | від 4 298 грн. | 2 пропозиції | ||
Kenda K761 120/70 -12 51M | від 1 754 грн. | 2 пропозиції | ||
Kenda K761 120/70 R12 51M | від 1 896 грн. | 2 пропозиції | ||
Kenda K761 120/70 R12 58P | від 3 006 грн. | 4 пропозиції | ||
Kenda K761 120/80 R18 62H | від 4 848 грн. | 2 пропозиції | ||
Kenda K761 120/90 R17 64H | від 5 578 грн. | 4 пропозиції | ||
Kenda K761 130/60 R13 53M | від 1 850 грн. | 4 пропозиції | ||
Kenda K761 130/70 -12 56M | від 1 886 грн. | 2 пропозиції | ||
Kenda K761 130/70 R12 56M | від 2 035 грн. | 2 пропозиції | ||
Kenda K761 130/70 R12 62P | від 3 256 грн. | 3 пропозиції | ||
Kenda K761 130/80 R18 66P | від 3 698 грн. | 4 пропозиції |
Схожі