Мотошина Kenda K772 120/100 R18 68M
Відео 2Фото 3 |
Kenda K772 120/100 R18 68M |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kenda 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kenda.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Kenda K772 120/100 R18 68M
Ціни на Kenda K772 120/100 R18 68M |
---|---|---|---|---|
Kenda K772 70/100 R17 40M | від 1 448 грн. | 1 пропозиція | ||
Kenda K772 80/100 R12 41M | від 1 218 грн. | 1 пропозиція | ||
Kenda K772 90/100 R14 49M | від 1 768 грн. | 2 пропозиції | ||
Kenda K772 90/100 R16 52M | від 1 807 грн. | 2 пропозиції | ||
Kenda K772 100/90 -19 57M | від 2 782 грн. | 4 пропозиції | ||
Kenda K772 100/90 R19 57M | від 2 402 грн. | 4 пропозиції | ||
Kenda K772 110/90 -19 62M | від 3 017 грн. | 2 пропозиції | ||
Kenda K772 110/90 R19 62M | від 2 588 грн. | 2 пропозиції | ||
Kenda K772 110/100 -18 64M | від 2 857 грн. | 2 пропозиції | ||
Kenda K772 110/100 R18 64M | від 2 455 грн. | 2 пропозиції | ||
Kenda K772 120/100 -18 68M | від 2 989 грн. | 2 пропозиції | ||
Kenda K772 120/100 R18 68M | від 2 561 грн. | 2 пропозиції |