Мотошина Kenda K701 120/70 R12 58P
![]() |
Kenda K701 120/70 R12 58P радіальназимова |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kenda 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kenda.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kenda K701 120/70 R12 58P
| 1 915 грн. |
| 1 911 грн. |
Kenda K701 120/70 R12 58P KES212070K701 | 4 136 грн. |
Kenda K701 120/70 R12 58P | 4 959 грн. | ![]() |
| 5 257 грн. |
Відеоогляди