Велошина Kenda Small Block Eight 24x1.95
Відео 2Фото 7 | Очікується у продажу 572 грн. Призначення: міські / туристичні; Діаметр ("): 24; Ширина: 1.95"; Стандарт ETRTO: 50-507; |
Kenda Small Block Eight 24x1.95 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kenda 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kenda.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Kenda Small Block Eight 24x1.95
Ціни на Kenda Small Block Eight 24x1.95 |
---|---|---|---|---|
Kenda Small Block Eight 14x1.5 | від 326 грн. | 2 пропозиції | ||
Kenda Small Block Eight 26x1.95 | від 449 грн. | 1 пропозиція | ||
Kenda Small Block Eight 26x2.1 | від 380 грн. | 8 пропозицій | ||
Kenda Small Block Eight 27.5x1.95 | від 551 грн. | 1 пропозиція | ||
Kenda Small Block Eight 29x2.1 | від 728 грн. | 2 пропозиції |