Квадрокоптер (дрон) KFPLAN KF108
Фото 7 |
Недорогий багатоцільовий квадрокоптер із зручною складною конструкцією, якісною FullHD-камерою, ергономічним пультом дистанційного керування та можливістю виконувати тривалий автономний політ. Позиціонується як доступний продукт середньої цінової категорії 2023 року, орієнтований на користувачів, які вміють вибирати техніку з оптимальним поєднанням характеристик та вартості. Цей дрон обладнаний високоресурсними безколекторними тяговими електродвигунами та укомплектований ємним 2S-літій-полімерним акумулятором, енергії якого вистачає на 25 хвилин автономного польоту.
Крім стандартної гіроскопічної стабілізації та барометричних датчиків, квадрокоптер KFPLAN KF108 обладнаний модулем супутникової навігації GPS/GLONASS, що особливо корисна при масштабних польотах на відкритих просторах. Вбудована камера FullHD-дозвіл з електронною стабілізацією зображення забезпечує чітке та плавне відео. Додаткова камера HD служить для пілотування в режимі FPV. Керується радіоканалом з комплектного пульта дистанційного керування (як дисплей використовується смартфон). Режим безперервної трансляції відео (FPV-режим) працює на дистанції до 200 м. Максимальний робочий радіус за відсутності перешкод та перешкод становить 1000 м.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог KFPLAN 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі KFPLAN.
Купити KFPLAN KF108
Усі ціни 7 →Квадрокоптер KFPLAN KF108 с 4K и HD-камерами и датчиком распознавания поме | 3 979 грн. |
Квадрокоптер Kfplan KF108 Black | 4 954 грн. |
Квадрокоптер Kfplan KF108 Black | 4 903 грн. |
Квадрокоптер KFPLAN KF108 з 4K та HD-камерами та датчиком розпізнавання пе | 3 969 грн. |
Квадрокоптер Kfplan KF108 Max – дрон з 4K та HD, ESC, 5G WI-FI, GPS, FPV, | 4 395 грн. |
Квадрокоптер KFPLAN KF108 з 4K та HD-камерами та датчиком розпізнавання пе | 4 525 грн. |
Квадрокоптер KFPLAN KF108 з 4K та HD-камерами та датчиком розпізнавання пе | 6 119 грн. |