Мінідрон Helicute H817W
Відео 4Фото 5 |
Доступний і компактний FPV-квадрокоптер з вбудованою камерою HD роздільної здатності і базовим рівнем автономності. В якості системи дистанційного керування (2,4 ГГц) використовується комплектний пульт або будь-який актуальний смартфон, що працює під управлінням Android або iOS. Трансляція відео в режимі First Person View здійснюється на екран смартфона через бездротовий інтерфейс Wi-Fi.
Для запису відеороликів необхідна карта пам'яті формату microSD (купується окремо). Завдяки хорошій керованості і стабілізації, квадрокоптер Helicute H817W може стати хорошим вибором для початківців операторів і відмінним подарунком для підлітка (від 12 років і старше). Обладнаний довговічними електродвигунами і міцними знімними пропелерами. Підтримує кілька швидкісних режимів, здатний виконувати складні повітряні трюки.
За стабілізацію відповідає швидкодіючий ARM-процесор і 6-осьовий гіроскоп. Ємності акумулятора, що дорівнює 450 мАгод, досить для 6 хвилин польоту. Зарядка батареї здійснюється від смартфонного ЗП або мобільного powerbank-акумулятора і триває всього 60 хв. Радіус дії пульта ДУ досягає 80 метрів, що робить можливим підйом на висоту до 40 м.скромні габаритні розміри і вага 44 г дозволяють без проблем брати пристрій на прогулянку.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Helicute 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Helicute.
Купити Helicute H817W
Усі ціни 17 →Helicute H817W RACER NANO | 2 719 грн. |
Квадрокоптер Helicute H817W Racer Nano з камерою Wi-Fi | 3 150 грн. |
Квадрокоптер Helicute H817W Racer Nano с камерой Wi-Fi | 3 150 грн. |
Helicute H817W RACER NANO | 2 549 грн. |
Квадрокоптер Helicute H817W Racer Nano (HCT-H817WHDWA) | 2 999 грн. |