MIDI-клавіатура Korg nanoKEY2
Відео 8Фото 3 |
Korg nanoKEY2 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Korg 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Korg.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Korg nanoKEY2
Усі ціни 18 →Midi контролер Korg Nanokey 2 Bk | 2 720 грн. |
Midi контроллер Korg Nanokey 2 Bk | 2 710 грн. |
MIDI-клавиатура KORG NANOKEY 2 BK | 2 720 грн. |
MIDI-контролер KORG NANOKEY 2 BK 207597 | 2 720 грн. |
MIDI-клавіатура Korg Nanokey2 BK | 2 720 грн. |
ще 13 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →