MIDI-клавіатура Arturia MicroLab
Відео 4Фото 13 |
Arturia MicroLab |
|
Програмне забезпечення в комплекті: Analog Lab Lite, UVI Grand Piano Model D, Bitwig Studio.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Arturia 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Arturia.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Arturia MicroLab
Усі ціни 32 →MIDI-клавіатура Arturia MicroLab (Orange) + Arturia Analog Lab V | 3 996 грн. |
MIDI-клавиатура Arturia MicroLab (Orange) + Arturia Analog Lab V | 3 996 грн. |
MIDI-клавіатура Arturia MicroLab (Black) 19-6-8-32 | 4 007 грн. |
MIDI-клавіатура Arturia MicroLAB Black | 4 007 грн. |
MIDI-клавиатура Arturia MicroLab (Black) + Arturia Analog Lab V | 4 005 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →